O nas

Firma Auto – Kasacja, będąca właścicielem sklepu internetowego presim.pl, od 1991 roku specjalizuje się w sprzedaży części używanych i recyklingu samochodów. Nasze magazyny zawierają obecnie części mechaniczne w tym silniki i skrzynie biegów, blacharskie, elektroniczne, układów hamulcowych i zawieszeń do aut wielu marek od europejskich, japońskich i amerykańskich.

Nasze trzydziestoletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb klienta i oferowanie części, przykładając szczególną wagę do sprawdzenia ich sprawności przed demontażem oraz jak najbardziej szczegółowego opisu i zdjęć, skatalogowania pod względem numeru części. Co pozwala na zamówieniu odpowiedniego elementu, pasującego do Państwa samochodu.

Magazyny, w których są przechowywane demontowane podzespoły są zadaszone i zamknięte. Elementy narażone na zarysowania są zabezpieczane zanim zostaną składowane.

Części wysyłamy z dwóch lokalizacji – z Warszawy i Grudziądza. W obu lokalizacjach posiadamy zaplecze do sprawnej realizacji zleceń.

Nasze indywidualne podejście do klienta zapewnia obsługę na najwyższym poziomie co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że nasze części cieszą się popularnością w wielu warsztatach oraz firmach eksportowych, a przede wszystkim u klientów prywatnych.